چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار گردید

به گزارش نامیت، به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای انتخاب الکترونیک، این نمایشگاه در روزهای چهاردهم الی شانزدهم بهمن ماه در محل بوستان گفتگوی تهران با اهتمام ویژه به دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت برگزار گردید و فعالیت غرفه اختصاصی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نیز که به عنوان حامی اصلی در این نمایشگاه شرکت نموده بود با استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان همراه بود.

چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار گردید

در طی سه روز فعالیت غرفه اختصاصی انتخاب الکترونیک در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان با شرایط و رویکردهای اشتغال در زنجیره ارزش بزرگ ترین مجتمع فراوریکننده لوازم خانگی ایران و احتیاجهای این گروه صنعتی در زمینه مشاغل مختلف و منابع انسانی آشنا شدند.

بعلاوه در روز پایانی این رویداد کریمی، معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی بازدیدی از غرفه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و نشست مشترک با مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نسبت به رشد افزون و توسعه این گروه صنعتی ابراز امیدواری و بر لزوم برداشته شدن موانع فراوری در صنعت لوازم خانگی، تاکید نمود.

سید حسین میرباقری، معاون سرمایه های انسانی در انتخاب الکترونیک معتقد است؛ استفاده از ظرفیت پلتفرم های نوین حوزه کسب و کار و کارجویی، نقش مهمی در تامین منابع انسانی مورد احتیاج بزرگ ترین مجتمع فراوریکننده لوازم خانگی در ایران دارد و حضور در نمایشگاه کار یکی از بسترهایی است که می تواند ارتباطات دوجانبه سازمان یافته ای میان کارجو و این گروه صنعتی ایجاد کند.

وی در مصاحبه با اصحاب رسانه در حاشیه اختتامیه چهارمین نمایشگاه کار ایران، اضافه نمود: اشتغالزایی پایدار به عنوان یک رمز موفقیت همیشه در دستور کار انتخاب الکترونیک بوده و بخش مهمی از اهداف این گروه صنعتی بر مبنای اشتغالزایی و کارآفرینی در جهت تحقق اقتصاد مولد ایران تعریف شده است.

میرباقری افزود: خوشبختانه شاهد استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان از غرفه انتخاب الکترونیک در چهارمین نمایشگاه کار ایران بودیم و امیدواریم با توجه به حجم رزومه های دریافتی بتوانیم بخشی از احتیاج خود در زمینه منابع انسانی را با استعدادها و نخبگان حاضر در این نمایشگاه پاسخ دهیم.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 2022

به "چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید