کارها به مردم واگذار شود و دولت سیاستگذار باشد

به گزارش نامیت، خبرنگاران/خوزستان معاون حقوقی و امور مجلس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه فعالان اقتصادی از دولت و نمایندگان یک چیز می خواهند و آن هم ایجاد نکردن موانع سر راه آنها است، گفت: کارها باید به مردم واگذار شود و دولت سیاستگذار باشد زیرا هرجا دولت وارد شود نمی تواند خوب عمل کند.

کارها به مردم واگذار شود و دولت سیاستگذار باشد

سیدجواد زمانی امروز (21 دی) در حاشیه استقبال از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در اهواز، اظهار کرد: دیدار کنندگان از نزدیک با مردم و فعالان اجتماعی بسیار خوب است اما الان همه مسائل را می دانند. یعنی هر فرد ایرانی می تواند مسائل را خوب رصد کند اما الان اراده نیاز است.

وی اضافه نمود: مردم منتظر اراده و عمل هستند؛ یعنی نشست ها و جلسات اگر منجر به عمل نشود، تتمه اعتمادی که مردم دارند از دست خواهد رفت.

به گزارش خبرنگاران، زمانی شرح داد: وظیفه اتاق بازرگانی معین است و همچنین کار فعالان اقتصادی تصدی گری است و سیاستگذاری نیست. فعالان اقتصادی از دولت و کنندگان یک چیز می خواهند و آن هم ایجاد نکردن موانع سر راه آنها است.

خواسته فعالان اقتصادی؛ رفع موانع سر راه تولید، واردات و صادرات

وی بیان نمود: کارها باید به مردم واگذار شود و دولت سیاستگذار باشد زیرا هرجا دولت وارد شود نمی تواند خوب عمل کند. ثابت شده است که هر چیزی به مردم واگذار شود بهتر عمل می کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس اتاق بازرگانی ایران گفت: خواسته فعالان اقتصادی این است که موانع سر راه تولید، واردات و صادرات برداشته شود. اگر مشکل، قانون است کنندگان اقدام می کنند و اگر اجرایی است دولت اقدام می کند. اما در نهایت با نظارت مجلس است؛ اگر هر چیزی دولتی شود، روز به رو بدتر می شود.

زمانی در سرانجام با اشاره به اهداف سفر به خوزستان، اعلام کرد: فعالان اقتصادی موانعی دارند و دستاوردها، زمانی معین می شود که موانع بیان و مسائل از سر راه برداشته می شوند. همه ملت به خوزستان بدهکار است؛ مردم خوزستان در جنگ بودند پس به گردن مردم حق دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1915

به "کارها به مردم واگذار شود و دولت سیاستگذار باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارها به مردم واگذار شود و دولت سیاستگذار باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید