گوگل تبلیغات سیاسی را در روز بعد از انتخابات آمریکا ممنوع می نماید

به گزارش نامیت، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، گوگل اعلام نموده بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تاریخ سوم نوامبر هیچ تبلیغات سیاسی را در این ارتباط منتشر نمی کند.

گوگل تبلیغات سیاسی را در روز بعد از انتخابات آمریکا ممنوع می نماید

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی کاتالوگ دیجیتال از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

گوگل با ارسال ایمیل هایی برای شرکت ها و مؤسسات ناشر تبلیغات دیجیتال که با آن همکاری دارند، اعلام نموده در روز بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هیچ تبلیغاتی را که در آن به کاندیداها، خود انتخابات یا نتایج آن اشاره شده باشد، منتشر نمی کند.

به نظر می رسد علت این مساله نگرانی از وقوع آشوب های خیابانی بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 باشد. رفتارهای خارج از عرف ترامپ که معتقد است وی به طور قطع پیروز انتخابات مذکور خواهد بود، به نگرانی ها در این زمینه دامن زده است.

حساسیت گوگل تا بدان جا افزایش یافته که در این ایمیل تصریح نموده هر آگهی که در آن اصطلاحات مرتبط با انتخابات به کار رفته باشد را در روز بعد از برگزاری انتخابات منتشر نمی کند. این محدودیت همه پلتفرم های وابسته به گوگل و از جمله یوتیوب را در بر می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1126

به "گوگل تبلیغات سیاسی را در روز بعد از انتخابات آمریکا ممنوع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل تبلیغات سیاسی را در روز بعد از انتخابات آمریکا ممنوع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید