3 مدال طلا به بهترین های المپیاد دانش آموزی نانو اعطا شد

به گزارش نامیت، در دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو 30 نفر به عنوان بهترین های این رقابت انتخاب و از این تعداد 3 نفر از استان های تهران، کردستان و هرمزگان پیروز به دریافت مدال طلا شدند.

3 مدال طلا به بهترین های المپیاد دانش آموزی نانو اعطا شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو روز آدینه 28 آبان ماه با معرفی مدال آوران این دوره در سالن شهید تهرانی مقدم دانشگاه شهید رجایی تهران به کار خود سرانجام داد.

مراسم اختتامیه دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو با حضور جمعی از مدیران آموزش و پرورش، رئیس گروه ترویج ستاد نانو، مدیر حوزه ریاست سازمان استعداد های درخشان و خانواده دانش آموزان در محل دانشگاه شهید رجایی تهران برگزار گردید.

در این برنامه ضمن معرفی و تقدیر از برگزیدگان دوازدهمین المپیاد نانو، نهاد های ترویجی برتر فعال در این حوزه، استان های برتر دوازدهمین المپیاد نانو و آزمایشگاه های برتر دانش آموزی نانو در سال 1399 معرفی شدند.

در این دوره از رقابت ها بیش از 6000 دانش آموز مشارکت کردند که 524 نفر به مرحله دوم راه یافتند و از این بین، 30 دانش آموز به مرحله نهایی و حضوری المپیاد راه یافتند. مرحله نهایی دوازدهمین المپیاد نانو به صورت تلفیقی از برنامه برخط و حضوری در آبان ماه 1400 برگزار گردید. کارگاه های آموزشی به صورت برخط و فعالیت های آزمایشگاهی به صورت حضوری از 20 تا 27 آبان ماه در دانشکده علوم پایه دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران اجرا شد.

بر اساس رای داوران، 3 نفر حائز دریافت مدال طلا شدند که از استان های تهران، هرمزگان و کردستان بودند. 8 نفر از استان های خراسان رضوی، مازندران، اصفهان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی پیروز به دریافت مدال نقره و 19 نفر پیروز به دریافت مدال برنز شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1832

به "3 مدال طلا به بهترین های المپیاد دانش آموزی نانو اعطا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 مدال طلا به بهترین های المپیاد دانش آموزی نانو اعطا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید