آمادگی هتلهای یزد برای تبدیل به نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونایی

به گزارش نامیت، ایسنا/ رئیس جامعه هتلداران یزد از آمادگی هتلهای یزد برای تبدیل به نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونایی خبر داده است.

آمادگی هتلهای یزد برای تبدیل به نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونایی

هتلهای یزد آماده تبدیل به نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونایی

سیدامیرناصر طباطبایی ضمن اشاره به آمادگی هتل های استان برای همکاری با کادر درمان و تبدیل به نقاهتگاه، اظهار کرد: فعلاً این مسئله در استان یزد در دست بررسی است و البته منطبق با سخنان وزیر بهداشت اجرای این طرح برای هتل ها و تاسیسات گردشگری اجباری نیست.

وی با بیان اینکه این مسئله در استان در مرحله مذاکره قرار گرفته است، گفت: در سیستم سلامت نیز دو بخش هتلینگ و درمان وجود دارد که هتل ها، زیرساخت های مهیایی برای بخش هتلینگ دارند، ولی در صورت تجهیز از سوی دانشگاه علوم پزشکی می توانند در حوزه درمان به عنوان نقاهتگاه نیز فعالیت کنند.

این مسئول با تاکید بر فعالیت هتل ها طبق مصوبات ستاد کرونا گفت: هتل ها مجاز به فعالیت هستند، اما خانه های مسافر در این بازه زمانی حق فعالیت ندارند، ضمن اینکه فعالیت بخشهای پذیرایی نیز متناسب با مصوبه ستاد کرونا از ساعت 14:30 تا 20:30 مجاز خواهد بود.

طباطبایی از بازرسی ویژه هتل ها و تاسیسات گردشگری استان خبر داد و گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا، بازرسی از هتل ها و تاسیسات گرشگری با هدف نظارت بر دستورالعمل های ویژه ابلاغی در حال انجام است.

منبع: همگردی
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1268

به "آمادگی هتلهای یزد برای تبدیل به نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی هتلهای یزد برای تبدیل به نقاهتگاه بهبودیافتگان کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید