اقدام غیرمنتظره ستاره خارجی استقلال؛ تصمیم عجیب برای ترک ایران ، پول آبی ها پس زده شد!

به گزارش نامیت، در روزهای گذشته نیز عنوان شد کوین یامگا برای دریافت مطالباتش از استقلال به وسیله مدیر برنامه هایش اقداماتی را صورت داده است.

اقدام غیرمنتظره ستاره خارجی استقلال؛ تصمیم عجیب برای ترک ایران ، پول آبی ها پس زده شد!

به گزارش خبرنگاران چندی قبل یکی از مسئولان باشگاه استقلال دور از چشم دیگر مدیران باشگاه گذرنامه عزیزبک آمانوف را به این بازیکن می دهد تا هافبک تهاجمی پیشین استقلال بدون اطلاع مسئولان تیم و باشگاه از ایران خارج گردد. او در نهایت با استناد به بندهایی از قراردادش باشگاه استقلال آن را یکطرفه فسخ و با باشگاه جدیدی قرارداد بست. این اقدام مسئول باشگاه استقلال که ظاهراً نام و تعییناتش هم تعیین شده با این اقدام شرایطی فراهم کرد تا آمانوف که تنها 110 هزار دلار از استقلال طلب داشت حالا با استناد بندهایی از قراردادش - به علت عدم پرداخت به موقع حقوقش - استقلال را به بیش از نیم میلیون دلار جریمه محکوم کند.

در روزهای گذشته نیز عنوان شد کوین یامگا برای دریافت مطالباتش از استقلال به وسیله مدیر برنامه هایش اقداماتی را صورت داده به همین دلیل حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با این بازیکن قرار گذاشت تا امروز با حضور در بانکی که تعیین شده بود طلبش را به صورت نقد به وی بپردازند اما ظاهراً مدافع فرانسوی استقلال نماینده باشگاه استقلال را قال گذاشته است!

از مدیران استقلال خبردار شدیم یامگا در پاسخ به تماس مدیران باشگاه در این باره که چرا به بانک نرفته گفته به بانک نمی آید و به جای پول، گذرنامه اش را قصد دارد تا بتواند به کشورش برگردد. او که ظاهراً متوجه شده به علت مصدومیت حداقل تا یک ماه قادر به همراهی تیم استقلال نیست و تا انتها این فصل دیگر نمی تواند تیمش را همراهی کند می خواهد همین حالا ایران را ترک کند.

در همین ارتباط از باشگاه استقلال خبردار شدیم کوین یامگا تحت تاثیر صحبت های مدیر برنامه هایش قصد دارد بدون دریافت پولش از ایران خارج گردد تا احتمالاً مسیری غیر از آنچه مدیران باشگاه استقلال پیش بینی نموده اند را در پیش بگیرد. البته هنوز چیزی تعیین نیست.

یک مقام مسئول در باشگاه استقلال که نخواست نامش در تبادل نظر با خبر ورزشی فاش گردد در همین ارتباط گفت: ما امروز در بانک منتظر یامگا بودیم و پول او به ارزش 180 هزار دلار آماده پرداخت و گرفتن رسیده بود اما یامگا از حضور در بانک سرباز زد. چند بار هم با او تماس گرفتیم و خواستیم به بانک بیاید تا پولش را بگیریم اما این اتفاق نیفتاد که باعث تعجب خود ما بود چون تا روز شنبه قرار ما با او این بود که پولش را به صورت نقد بگیرد و از او رسید دریافت پولس را بگیریم.

وی اضافه نمود: اصلا برای همین حاضر شدیم پول نقد تهیه کنیم و طلبش را بدهیم حالا نمی دانیم که مدیر برنامه هایش از این اقدام چه هدفی را دنبال می نماید. ظاهراً یامگا می خواهد فعلا از ایران برود.

در همین باره باید گفت این خطر باشگاه استقلال را تهدید می نماید که در صورت خروج یامگا بدون دریافت مطالباتش - که از تاریخ دریافت آن نیز مدتی گذشته - ممکن است در مسیر عزیزبک آمانوف گام برداشته و شکایتی علیه استقلال در فیفا به راه بیندازد.

گفتنی است؛مدیران باشگاه استقلال همچنان در تلاشند تا یا مگا را متقاعد نمایند برای دریافت مطالباتش با شرایط باشگاه موافقت کند قطعاً ظرف روزهای آینده این موضوع شفاف تر خواهد شد که این بازیکن از این اقدام چه هدفی را دنبال می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1402 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 2166

به "اقدام غیرمنتظره ستاره خارجی استقلال؛ تصمیم عجیب برای ترک ایران ، پول آبی ها پس زده شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام غیرمنتظره ستاره خارجی استقلال؛ تصمیم عجیب برای ترک ایران ، پول آبی ها پس زده شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید