ترامپ: نمی گذاریم آمریکا سوسیالیستی گردد، از حجم تقلب شگفت زده خواهید شد

به گزارش نامیت، فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا در اولین سخنرانی عمومی خود پس از مبتلا شدن به ویروس کرونا بار دیگر مدعی شد که ویروس کرونا در حال ناپدید شده بوده و اجاز نخواهد داد که آمریکا سوسیالیستی گردد.

ترامپ: نمی گذاریم آمریکا سوسیالیستی گردد، از حجم تقلب شگفت زده خواهید شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اولین سخنرانی عمومی خود پس از ابتلا به ویروس کرونا در بالکن کاخ سفید حاضر شد و در جمع طرفدارانش به سخنرانی پرداخت.

وی در این سخنرانی دوباره از عبارت اتهام آمیز ویروس چینی استفاده نموده و گفت: علم و دارو ویروس چینی (کرونا) را به یکباره و برای همه ریشه کن خواهد نمود. این ویروس در حال ناپدید شدن است.

ترامپ در ادامه سخنانش گفت که حال وی خوب بوده و نمی گذارد که آمریکا سوسیالیستی گردد.

رئیس جمهور آمریکا جو بایدن نامزد دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری را نیز مورد حمله قرار داد و گفت: جو بایدن خوابالو، به سیاه پوست ها و لاتین تبارهای آمریکایی خیانت کرد. اگر شما فکر می کنید که وی می تواند این کشور را اداره کند اشتباه می کنید.

وی گفت که پیش از شیوع ویروس کرونا، آمریکا در شرایط مالی خوبی قرار داشت و این کشور بر کرونا فائق خواهد آمد و آمریکا به شرایط بهتر از قبل باز خواهد گشت.

ترامپ به طرفدارانش گفت که بسیار لازم است در انتخابات شرکت نمایند و هرگز اجازه نخواهد داد که کشور بار دیگر به دلیل ویروس کرونا تعطیل گردد.

وی بار دیگر به احتمال تقلب در انتخابات اشاره نمود و گفت: فرایند انتخابات با مشکل تقلب روبرو است و از حجم تقلب در صندوق های انتخابات شگفت زده خواهید شد.

هفته قبل بود که ترامپ از مثبت شدن آزمایش ابتلای خود و همسرش به ویروس کووید19 خبر داده و روز شنبه نیز خبر بستری شدن وی در یک بیمارستان نظامی منتشر شد. وی اما فقط بعد از سه روز آنجا را ترک نموده و به کاخ سفید برگشت. علی رغم اینکه هنوز معلوم نیست پزشکان ترامپ را ترخیص نموده یا او سر خود بیمارستان را ترک نموده اما وی به محض بازگشت به کاخ سفید مقابل دوربین ها ماسک خود را برداشت.

همزمان با ابتلای ترامپ، جولان کرونا در کاخ سفید نیز آغاز شد و حداقل 34 نفر از مقامات ارشد دولت آمریکا به این بیماری مبتلا شدند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1181

به "ترامپ: نمی گذاریم آمریکا سوسیالیستی گردد، از حجم تقلب شگفت زده خواهید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: نمی گذاریم آمریکا سوسیالیستی گردد، از حجم تقلب شگفت زده خواهید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید