حذف دفترچه بیمه در تمام مراکز درمانی

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از حذف دفترچه بیمه در تمامی مراکز درمانی کشور اطلاع داد.

حذف دفترچه بیمه در تمام مراکز درمانی

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در گفت وگو با فارس، درباره حذف دفترچه های درمانی گفت: حدود یک سالی است که دفترچه های درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به طور کامل حذف شده است ولی بیمه شدگان برای مراجعه به مراکز غیرملکی و طرف قرارداد باید از این دفترچه ها استفاده کند.

وی اضافه نمود: ما زیرساخت های لازم را برای حذف دفترچه های تامین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد و غیرملکی تامین اجتماعی آماده نموده ایم و از وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و شورای عالی بیمه درخواست می کنیم نسبت به حذف دفترچه ها در این مراکز هم اقدام نمایند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی تاکید نمود: وزارت بهداشت هم در حال اجرا اقداماتی است تا بتوانیم این دفترچه ها را در تمامی مراکز درمانی حذف کنیم و بیمه شدگان تامین اجتماعی بتوانند با ارائه کد ملی خدمات لازم را دریافت کند.

درخشان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر ساخت بیمارستان جدید در کشور گفت: بیمارستان 400 تختخوابی فیاض بخش در سال آینده افتتاح می گردد و بیمارستان راهنمایی نیز تا انتها امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد. این دو بیمارستان در استان تهران واقع شده است.

وی اضافه نمود: بیمارستان 160 تختخوابی آبادان و همینطور بیمارستان 96 تختخوابی دزفول تا اوایل سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام نمود: بیمارستان 320 تختخوابی شیراز نیز مراحل طراحی آن به انتها رسیده است و تا دو هفته آینده مقدمات ساخت آن اجرایی خواهد شد.

درخشان یادآور شد:البته ساخت بیمارستان تبریز نیز هم اکنون در مرحله طراحی است.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 13 آبان 1398 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 433

به "حذف دفترچه بیمه در تمام مراکز درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف دفترچه بیمه در تمام مراکز درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید