درخواست علاوی از تظاهرات کنندگان

به گزارش نامیت، نخست وزیر مکلف عراق از تظاهرات کنندگان خواسته است فتیله نزاع و اختلافات را پایین کشیده و فرصت را در اختیار عناصر فاسد قرار ندهند.

درخواست علاوی از تظاهرات کنندگان

به گزارش گروه بین الملل نامیت، محمد توفیق علاوی که شنبه دهم بهمن از سوی برهم صالح مامور تشکیل دولت جدید شده است، در پیامی در صفحه شخصی خود در فیسبوک خطاب به تظاهرات کنندگان نوشت: تظاهرات نتایج درخشانی مبنی بر مخالفت با طبقه سیاسی که کشور را به این حالت اسف بار رسانده محقق کرده است، این دستاورد ها شامل وضع قانون جدید انتخابات، تغییر در کمیساریای عالی انتخابات و حذف نامزد های احزاب برای تصدی نخست وزیری است.

وی همچنین از سازوکار نامزدی خود برای تصدی نخست وزیری خبر داد و افزود که حدود 170 کننده مستقل، از میان پنج نامزد، نام وی را برای تصدی نخست وزیری انتخاب کردند.

علاوی ادامه داد آنچه فاسدان می ترسند، طرح های محمد علاوی برای پایان دادن به سهم خواهی سیاسی است، این ها آرزوی فساد و سرقت دارند به همین سبب برای به وجود آوردن فضا های هرج و مرج و متفرق کردن تظاهرات کنندگان تلاش می کنند، بنابراین تظاهرات کنندگان باید فتیله نزاع و اختلافات را پایین بیاورند و فرصت را برای فاسدان فراهم نکنند که عقربه های ساعت را به عقب برگردانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 744

به "درخواست علاوی از تظاهرات کنندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست علاوی از تظاهرات کنندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید