سرپرست دو اداره کل کانون پرورش فکری معرفی شدند

به گزارش نامیت، تهران (پانا) - مدیرعامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در احکامی جداگانه سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل و اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات را معرفی کرد.

سرپرست دو اداره کل کانون پرورش فکری معرفی شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، مهدی علی اکبرزاده در حکمی کیان جوادی را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون جایگزین حامد رهنما معرفی کرد.

مدیرعامل در حکم سرپرست این اداره کل بر تعامل و همکاری صمیمانه واحدهای ستادی و استانی کانون پرورش فکری درراستای اهداف عالی برای خدمت به بچه ها و نوجوان تاکید کرده است.

کیان جوادی بیش از 25سال به عنوان کارشناس مسوول روابط عمومی در این اداره کل فعالیت داشته است.

بر همین اساس در حکم دیگری از سوی مدیرعامل حمیدرضا معینی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی منصوب شد.

مدیرعامل در این حکم با اشاره به اهمیت جایگاه این اداره کل بر بهره گیری از توان مندی های همکاران برای برنامه ریزی و انجام وظایف محوله تاکید کرده است.

در عین حال با توجه به پایان خدمت مصطفی مومنی تا تعیین رییس جدید برای کانون زبان ایران مسوولیت انجام امور جاری این مجموعه آموزشی به رضا لیاقی سرپرست معاونت اداری و مالی کانون زبان سپرده شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1571

به "سرپرست دو اداره کل کانون پرورش فکری معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دو اداره کل کانون پرورش فکری معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید