مربی گل گهر: یک روز درمیان تست می دهیم ، شغل ما پرخطرترین شغل دوران کروناست ، اگر قرار است در تیرماه تعطیلش کنید از حالا بگویید!

به گزارش نامیت، مربی تیم گل گهر سیرجان گفت: تیم هایی که دنبال کناره گیری از لیگ برتر هستند چرا تمرینات شان را لغو نمی کنند و دست از این نمایش برنمی دارند؟

مربی گل گهر: یک روز درمیان تست می دهیم ، شغل ما پرخطرترین شغل دوران کروناست ، اگر قرار است در تیرماه تعطیلش کنید از حالا بگویید!

گروه ورزشی خبرنگاران، در روزهایی که بحث درباره ادامه مسابقات لیگ برتر به شدت بالا گرفته و شاهد زیاد شدن آمار مبتلایان به بیماری کرونا هستیم برخی تیم ها با مثبت شدن تست کرونای تعدادی از اعضای شان به دردسر افتاده و برخی دیگر نگران بیمار شدن هستند.

حسین ترابپور، مربی دروازه بانان تیم گل گهر سیرجان در مصاحبه با دانشجو، درباره شرایط مسابقات لیگ برتر و شکل اجرایی پروتکل های وزارت بهداشت برای ورود دوباره به مسابقات لیگ برتر صحبت کرد.

در ادامه متن صحبتهای وی می آید:

* آقای ترابپور! نظر شما درباره شروع دوباره مسابقات لیگ برتر چیست؟

- به اعتقاد من شرایط برای اجرای پروتکل های وزارت بهداشت به هیچ وجه مهیا نیست.

* چطور؟

- آیا تیم های لیگ برتری در ایران هر کدام دو اتوبوس اختصاصی دارند؟ آیا هتل اختصاصی برای آنها در نظر گرفته شده که بازیکنان هر یک در اتاق مجزا مستقر شوند؟ آیا می توان برای هر پرواز به شهرستان های مختلف یک پرواز چارتر کرد؟ شرایط مالی باشگاه های ایرانی در این حد و حدود نیست که بتوانند چنین امکاناتی را در اختیار نفرات شان قرار بدهند.

* اما سازمان لیگ می خواهد مسابقات برگزار شود؟

- همه دوست دارند مسابقات برگزار شود. این شغل ماست، اما آیا می دانید که شاید فوتبال پرخطرترین شغل امروز در دوران کرونا باشد. البته بعد از پرستاران و کادر پزشکی بیمارستان ها که باید واقعا بابت جان فشانی آنها تحسین شان کرد.

* اوضاع در تیم گل گهر چطور است؟

- همان طور که می دانید تعدادی از بازیکنان و اعضای تیم ما تست مثبت داشتند. البته ما قبل از شروع تست ها در تاریخ 15 اردیبهشت به دستور مدیرعامل باشگاه تست دادیم که بعد از آن تعیین شد که هیچ کدام از بچه ها مبتلا نیستند. اما وقتی خواستیم تمرینات را شروع کنیم متوجه شدیم که تعدادی از اعضای تیم تستشان مثبت است. به همین خاطر مثبت و منفی ها را از هم جدا کردیم و حتی هر کدام را در مکان های جداگانه اسکان دادیم. از آن روز به بعد هم تقریباً یک روز درمیان در حال تست دادن هستیم.

* با این اوصاف فکر می کنید شرایط به چه ترتیب پیش برود؟

- خب ما الان تمرینات مان به صورت کامل و با همه نفرات برگزار نمی شود. شرایط عادی نیست. شرایط غیر معمولی در تمرینات ما حاکم است.

* خبر دارید برخی باشگاه ها می خواهند از لیگ برتر کناره گیری کنند؟

- سوال من همینجاست! اگر شما می خواهید از مسابقات کناره گیری کنید پس چرا در حال تمرین کردن هستید؟ بهتر است با مردم رو راست باشیم. با اینکه نمایش بدهیم کاری از پیش نمی رود.

* اما قبول دارید اگر هر دو تیم کاملاً پاکیزه و بدون هرگونه ویروس روبروی هم قرار بگیرند مسئله ای پیش نمی آید؟

- بله! اگر همه اعضای تیم همه داوران و پرسنل برگزاری پاک باشند هیچ مسئله ای نیست اما چه کسی می تواند چنین شرایطی را ایجاد کند؟ ما خانواده داریم و دوست داریم سلامتی مان دچار مشکل نشود.

* یعنی معتقدید ادامه لیگ صحیح نیست؟

- فکر کرده اید که اگر مسابقات برگزار شود و چند روز بعد دوباره به خاطر کرونا تعطیلش کنند چه لطمه ای به این بچه های فوتبالیست و باشگاه ها خورده می شود؟

* منظورتان چیست؟

- می گویم اگر قرار است سه هفته بعد از شروع مسابقات وسط تیر دوباره به خاطر شیوع کرونا یا انتشار بیش از اندازه آن، مسابقات را تعطیل کنند چرا از الان این کار را انجام نمی دهند تا جلوی ضرر و زیان خیلی ها گرفته شود!

- فکر می کنید گل گهر در لیگ برتر می ماند؟

- قطعا این اتفاق می افتد و بچه های تیم همگی در این باره مصمم هستند. از طرفی با انتهای جدول هم 4 امتیاز فاصله داریم. گرچه بازی های پیش روی ما چندان آسان نیست اما با این حال با برد آخری که مقابل استقلال به دست آوردیم بچه های تیم روحیه بالایی به دست آورده اند. شک نکنید اگر لیگ تعطیل نمی شد الان شما این سئوال را از ما نمی پرسیدید. انشالله در ادامه مسابقات جایگاه مان را باز هم ارتقا می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 970

به "مربی گل گهر: یک روز درمیان تست می دهیم ، شغل ما پرخطرترین شغل دوران کروناست ، اگر قرار است در تیرماه تعطیلش کنید از حالا بگویید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی گل گهر: یک روز درمیان تست می دهیم ، شغل ما پرخطرترین شغل دوران کروناست ، اگر قرار است در تیرماه تعطیلش کنید از حالا بگویید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید