با این نوشیدنی ها سرحال شوید

به گزارش نامیت، زندگی آنلاین/ ما در این مطلب به شما 7 نوشیدنی تابستانی معرفی می کنیم که آب بدنتان را تأمین می کند و احساس خنکی به شما می دهد. در فصل گرم سال آب بدن کم می شود و تمایل افراد به نوشیدنی های خنک کننده افزایش پیدا می کند.

با این نوشیدنی ها سرحال شوید

در فصل گرم سال آب بدن کم می شود و تمایل افراد به نوشیدنی های خنک کننده افزایش پیدا می کند ما به شما 8 نوشیدنی تابستانی یا دتاکس واتر هایی معرفی می کنیم که حالتان را خوب و احساس خنکی به شما منتقل می کند.

نوشیدنی نعنا و لیمو شما را شاداب می کند

نعناع در درمان آسم، کمک به فرآیند هضم، کمک به کاهش وزن، جلوگیری از آلرژی، تقویت کبد، بهداشت دهان و پوست سالم کمک می کند.

چند تکه لیمو، برگ نعناع، یک قاشق غذاخوری زنجبیل را در ظرف آب بریزید و سپس این نوشیدنی را شب تا صبح در یخچال نگهداری کنید و فردا صبح آن را بنوشید.

نوشیدنی گریپ فروت و تخم گشنیز

نوشیدنی گریپ فروت و تخم گشنیز یکی از نوشیدنی های جذاب تایستانی است که با آن احساس شادابی و نشاط می کنید و می توانید از فوائد میوه گریپ فروت بهره مند شوید.

احساس خنکی را با نوشیدنی سیب و دارچین تجربه کنید

کافی است تا چند تکه سیب را با تکه های دارچین داخل ظرف شیشه ای آب بریزید و درب آن را ببندید و شب تا صبح در یخچال نگهداری کنید و صبح روز بعد این نوشیدنی را میل کنید.

نوشیدنی تابستانی هلو که سرحالتان می کند

کافی است تا در یک پارچ یک تگه گلابی، یک تکه هلو و یک قاشق غذاخوری زنجبیل تازه را با 8 لیوان آب ترکیب کنید و اجازه دهید ترکیبات نوشیدنی شب تا صبح استراحت کنند سپس این نوشیدنی مفرح و نشاط بخش را بنوشید.

نوشیدنی لیمو و زردچوبه سرحالتان می کند

کافی است تا 1 قاشق غذاخوری زردچوبه، 4 اسلایس ریشه زنجبیل و نصف یک اسلایس لیمو را به همراه 8 فنجان آب در یک پارچ بریزید و آن را به مدت 12 تا 24 ساعت در ظرف دربسته نگهداری کنید.

نوشیدنی شاتوت توت فرنگی در تابستان شما را سرحال می کند

در یک پارچ بزرگ نصف فنجان توت فرنگی، نصف فنجان تمشک و نصف فنجان شاتوت را در آب سرد بریزید و آن را به مدت 12 تا 24 ساعت در یخچال نگهداری کنید و از فوائد این نوشیدنی تابستانی لذت ببرید.

نوشینی تابستانی طالبی لیمو مثل کولر خنکتان می کند

نوشیدنی ترکیب طالبی یا ملون تازه، نعنا و لیمو برای نوشیدن در فصل تابستان به شما توصیه می کنیم. کافی است تا 65 شاخه نعنای تازه، اسلایس نصف لیمو، یک فنجان طالبی یا ملون خرد شده را با 8 لیوان آب ترکیب کنید و درداخل پارچ شیشه ای یا طرف درب دار بریزید و به مدت 12 تا 24 ساعت آن را در یخچال نگهداری کنید و روز بعد آن را بنوشید.

منبع: همگردی
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1094

به "با این نوشیدنی ها سرحال شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این نوشیدنی ها سرحال شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید