بهداشت دهان و دندان

شهریه دانشگاه های کانادا هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کاناداهزینه تحصیل در کانادا بسته به مقطع تحصیل، شهر محل تحصیل، موسسه آموزشی و نوع رشته متغیر است. دو نوع موسسات آموزشی دولتی و خصوصی در کانادا وجود دارد. هزینه تحصیل در استان اونتاریو معمولا بالاتر از سایر استان هاست و هزینه تحصیل در کبک...

5 آبان 1399

فراتر از داشته هایمان کار کردیم ، ابهام در آینده تیم فوتبال نفت آبادان

خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان اینکه در حالت کلی با توجه به مسائل اقتصادی فراوان از عملکرد تیم در لیگ برتر راضی هستم، گفت: صنعت نفت در لیگ نوزدهم فراتر از داشته هایش کار کرد.

22 مهر 1399

با این نوشیدنی ها سرحال شوید

زندگی آنلاین/ ما در این مطلب به شما 7 نوشیدنی تابستانی معرفی می کنیم که آب بدنتان را تأمین می کند و احساس خنکی به شما می دهد. در فصل گرم سال آب بدن کم می شود و تمایل افراد به نوشیدنی های خنک کننده افزایش پیدا می کند.

11 مهر 1399

خواص اعجاب انگیز نوشیدن آب برای کاهش وزن

باشگاه خبرنگاران/ همه می دانیم چقدر مشکل است خودمان را به سالن ورزش برسانیم و روی سلامت جسمی خود کار کنیم؛ چقدر سخت است برنامه رژیم غذایی را دنبال کنیم و عادات غذایی را تغییر دهیم اما می توانیم با عادتی ساده به وزن دلخواه برسیم و این هدف تا حدی با نوشیدن...

14 خرداد 1399

نقشه خطر سفر در سال 2020 منتشر شد: ایران امن تر از ترکیه، روسیه و عربستان

نقشه مخاطرات سفر در سال 2020 منتشر شد. با وجود روشن شدن آتش اعتراضات مردمی در خاورمیانه، اروپا، آمریکای لاتین و شرق آسیا، در این نقشه پیش بینی شده که شرایط امنیت دنیا در سال جدید تفاوت چندانی با سال 2019 دست کم برای علاقمندان سفر نداشته باشد.

15 بهمن 1398

برد پیت فیلم علمی تخیلی می سازد، سرّی بودن جزئیات پروژه

به گزارش خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، کمپانی لاینزگیت روی فیلم آلفا سرمایه گذاری می کند؛ پروژه ای علمی تخیلی که در آن دنیل اچ ویلسون نویسنده فیلم آخر الزمان روباتی با برد پیت و کمپانی تهیه اش یعنی پلن بی همکاری می کند.

10 آبان 1398

بنایی که ثبت ملی نشده، رو به ویرانی دارد!

یکی از کارخانه های قدیمی همدان که مهمترین اسناد مربوط به فرش و نقشه خوانی های فرش های قدیمی در چند سال گذشته در آن به آتش کشیده شده اند، امروز رو به نابودی گذاشته است. این خبر پیرامون نابودی کارخانه قدیمی همدان نگارش شد.

1 آبان 1398

رونمایی از چهره قدیمی ترین انسان های اولیه

دانشمندان بر اساس جمجمه کامل 3.8 میلیون ساله ای که در کشور اتیوپی کشف کردند، چهره قدیمی ترین انسان های اولیه را بازسازی کردند.

10 مهر 1398