اخبار صنعت

حرف درست محمد دادکان و شرایط متفاوت تراکتور و تیم های خصوصی

به گزارش خبرنگاران، یکی از ایرادهای بزرگی که فیفا به پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال وارد نموده، حضور وزیر ورزش در بین اعضای مجمع است که استقلال فدراسیون را زیر سوال می برد.

13 مرداد 1399

خبرنگاران 400 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به شوشتر اختصاص یافت

اهواز - خبرنگاران - معاون فرماندار شوشتر گفت: 400 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به وسیله بنیاد برکت به شهرستان شوشتر اختصاص یافت.

18 تیر 1399

بازسازی استحفاظی و اضطراری بازار قیصریه لار شروع شد

معاون میراث فرهنگی استان فارس گفت: بازسازی این بازار تاریخی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و با نظارت مستقیم کارشناسان فنی حوزه معاونت میراث فرهنگی شروع شده است.

17 تیر 1399

کاشی آنتی باکتریال چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

آسیب های جانی و مالی ناشی شده از تماس پوست با میکروارگانیسم های بالقوه بیماری زا مانند باکتری ها، قارچ ها، ویروس ها در محیط های بیمارستانی، صنعتی و خانگی قابل توجه است. انواع عفونت ها از جمله خطرات بالقوه برای سلامتی هستند. بر این اساس، انتظار می رود...

7 تیر 1399

عراق نمی تواند واردات از ایران را متوقف کند

معافیت های آمریکا به عراق برای واردات از ایران در حالی رو به انتها است که وزیر برق عراق بیان کرد: ما به یک مهلت 3 تا 4 ساله برای افزایش ظرفیت فراوری گاز و تامین مواد اولیه جهت فراوری برق احتیاج داریم.

4 تیر 1399

خبرنگاران برآورد درباره کابینه نخست وزیر جدید عراق

تهران- خبرنگاران- شبکه خبری سومریه نیوز به نقل از یک منبع عراقی از نشست مصطفی الکاظمی نخست وزیر مامور تشکیل کابینه عراق با گروه های شیعه و معرفی نامزدهای پیشنهادی وی برای تصدی بعضی وزارتخانه های این کشور اطلاع داد.

30 خرداد 1399

برای خرید خانه در سنندج به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

گرچه مناطق مرکزی و شرقی ایران پوشش کویری و آب وهوای خشک و گرم دارند؛ اما بخش غربی آن آب وهوایی سرد و کوهستانی دارد. چراکه این مناطق به رشته کوه های زاگرس نزدیک هستند و این موضوع تاثیر مستقیم روی هوای مناطق غربی دارد. وجود هوای پاک و خنک کنار طبیعت بکر در...

27 خرداد 1399

جانمایی مکان جدید برای احداث واحدهای مسکونی شهر جالق در سراوان

خبرنگاران: فرماندار سراوان گفت: با توجه به اینکه بیشتر واحدهای مسکونی اهالی جالق در مجاورت و بستر رودخانه ایجاد و به همین دلیل خسارات زیادی به آنها وارد شده است، برای برطرف این معضل محل جدید جانمایی تا واحدهای مسکونی در آنجا احداث گردد.

5 خرداد 1399

خبرنگاران نوروز؛ جلوه ای از تبلور تنوع فرهنگی و قومیتی در ایران

تهران- خبرنگاران- نوروز برای ما ایرانیان یک جشن ملی است و برگزاری این جشن در هر بخش از کشور، ویژگی های خاص خود را دارد. اقوام مختلف ایرانی با توجه به محدوده جغرافیایی خاص خود نمادهای فرهنگی خود را حفظ کرده اند و باوجود آنکه هر یک از آنها آداب و رسوم خاص...

1 خرداد 1399

سیستم آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی رامسر راه اندازی شد، شروع کلاس ها از 15 فروردین

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: سیستم آموزش مجازی واحد رامسر با همکاری واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد.

31 اردیبهشت 1399

اقتصاد عربستان کوچکتر شد

به گزارش تجارت نیوز به نقل از تریدینگ اکونومیکس، با کاهش قیمت نفت و گسترش شیوع کرونا، اکنون رشد مالی دومین صادرکننده عظیم نفت در دنیا به میزان چشمگیری کاهش پیدا نموده است؛ به گونه ای که رشد فراوری ناخالص داخلی این کشور در سه ماهه منتهی به دسامبر به منفی...

30 اردیبهشت 1399

اصلاح الگوی مصرف، استفاده از انرژی و منابع را در وزارت علوم کاهش داد

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از کاهش 35 درصدی مصرف گاز و کاهش 25 درصدی مصرف برق در زیر مجموعه ه های وابسته به وزارت علوم با اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف خبر داد.

30 اردیبهشت 1399

روزانه یک میلیون شغل مرتبط با گردشگری به دلیل شیوع کرونا از دست می فرایند

به گفته سازمان جهانی مسافرت و جهانگردی، به دلیل تأثیر چشمگیر کورونا، هر روز یک میلیون شغل در بخش گردشگری از دست می رود. براساس اعلام این سازمان بین المللی مستقر در لندن، زیان های شغلی رو به رشد در هر سطحی از صنعت گردشگری به چشم می خورد و همزمان با ورود...

21 اردیبهشت 1399

خبرنگاران روستانشینان بوکان از ورود مسافران جلوگیری می نمایند

مهاباد- خبرنگاران- بخشدار بخش مرکزی بوکان گفت: برای جلوگیری و قطع زنجیره کرونا روستاییان این شهرستان در ایام تعطیل از ورود مهمان و مسافران به داخل روستا جلوگیری می نمایند.

21 اردیبهشت 1399

پایان واگذاری هپکو چه شد؟

به گزارش تجارت نیوز، فرآیند واگذاری هپکو به بخش خصوصی درحالی رسما وارد چهارمین سال خود شد که هنوز پرونده این واگذاری نیمه تمام بوده و تعیین نیست چه آینده ای در انتظار این شرکت است.

21 اردیبهشت 1399

همگام با جامعه جهانی برای حفظ اوزون اقدام کرده ایم

به گزارش خبرنگاران، سعید متصدی معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم بزرگداشت روز جهانی اوزون گفت: در جمهوری اسلامی ایران پیروز شدیم بر اساس برنامه و زمان بندی پروتکل مونترال مواد مخرب لایه اوزون را حذف کنیم.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بیانیه دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره درباره مبارزه با کرونا

تهران - خبرنگاران - دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره طی بیانیه ای درباره مبارزه با ویروس کرونا در ایران و جهان گفت: کرونا تهدید جهانی است و ضرورت دارد علیه آن نیز اقدام جهانی صورت بگیرد.

17 اردیبهشت 1399

تاجیکستان مرزهایش را به روی 35 کشور بست

دولت تاجیکستان به ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی دستور داده است تا فروش بلیت به ملیت های 35 کشور از جمله آمریکا، انگلیس، چین، ژاپن و ایران را متوقف نمایند.

31 فروردین 1399

خبرنگاران چهار هزار عدد ماسک قاچاق در البرز کشف شد

کرج - خبرنگاران - مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز بیان نمود که در اجرای مبارزه با احتکار لوازم بهداشتی و پزشکی، چهار هزار عدد ماسک در این استان کشف شد.

30 فروردین 1399

زمینه تحرک مالی در قزوین با حمایت از حضور سرمایه گذاران ایجاد می گردد

خبرنگاران/قزوین استاندار قزوین گفت: از حضور سرمایه گذاران در استان حمایت می گردد تا توسعه و رشد استان بیشتر و تحرک مالی در کنار تحرک فرهنگی، اجتماعی رخ دهد.

27 فروردین 1399
تعداد: (161)