اخبار صنعت

بازیابی زمین و لزوم استفاده از انرژی های تجدید پذیر

خبرگزاری خبرنگاران- معاون پایش اداره کل محیط زیست و توسه پایدار شهرداری تهران با اشاره به اینکه یکی از محورهای روز جهانی زمین در سال 2021، بکارگیری فناوری های بهبود شرایط اقلیمی است بر بازیابی زمین و لزوم استفاده از انرژی های تجدید پذیر تاکید نمود.

22 اردیبهشت 1400

خبرنگاران تگرگ بیش از 34 میلیارد ریال به محصولات باغی اسفراین خسارت زد

بجنورد- خبرنگاران- مدیر جهاد کشاورزی اسفراین گفت: بارش تگرگ عصر یکشنبه در بعضی نقاط این شهرستان خراسان شمالی 34 میلیارد و 600 میلیون ریال به سر درختی باغ های پنج روستا خسارت زد.

19 اردیبهشت 1400

خبرنگاران کشته شدن 5 تن در آمریکا پس از دستور بایدن برای مقابله با خشونت مسلحانه

تهران- خبرنگاران- مقام های آمریکایی ساعاتی پس از اعلام دستورات اجرایی جو بایدن رییس جمهوری آمریکا برای مقابله با خشونت های مسلحانه، گفتند که فیلیپ آدامز بازیکن پیشین لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی در یک تیراندازی مرگبار 5 نفر را کشته است.

16 اردیبهشت 1400

آمار آلودگی سایبری یک سال اخیر در کشور

سامانه رصد مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای آمار آلودگی یکسال اخیر کشور را گفت. طبق این گزارش بیش از 128 میلیون بات و 76 میلیون IP آسیب پذیر در سال 99 شناسایی شد.

16 اردیبهشت 1400

سالانه 25 درصد بودجه اکو را ایران تامین می نماید ، غلبه عوامل سیاسی بر جنبه های مالی در اتحادیه اکو ، سهم اکو از مبادلات میان کشور های عضو 6 درصد است خبرنگاران

پژوهشگر دفتر مطالعات دیپلماسی مالی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: اگر بخواهیم عملکرد این چند دهه اکو را در نظر بگیریم باید گفت عوامل سیاسی در این پیمان همیشه بر جنبه های مالی غلبه داشته و این امر گویای آن است که اکو عملکرد خوبی برای رسیدن به اهداف داشته ولی...

8 اردیبهشت 1400

300 طرح مرمتی تا انتها دولت دوازدهم آماده بهره برداری می گردد

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، 300 طرح مرمتی تا انتها دولت دوازدهم آماده بهره برداری می گردد.

6 اردیبهشت 1400

قیمت منطقی گوشت چقدر است؟

رئیس شورای تامین دام کشور قیمت خرید هر کیلوگرم دام سنگین از دامداران را 38 تا 40 هزار تومان مطرح نمود و گفت: بر این اساس هر کیلوگرم گوشت دام سنگین نباید بیش از 100 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد.

29 فروردین 1400

جهانگیری: ملی شدن صنعت نفت سرفصلی نو بود

تهران (پانا)- معاون اول رئیس جمهور در پیغام توییتری خود نوشت 29 اسفند خوش ترین روز پایانی همه سال های معاصر تاریخ ماست؛ روز ملی شدن صنعت نفت ایران، روزی که با درایت و همت مرحوم دکتر محمد مصدق، سرفصلی نو در برنامه توسعه ملی ایران گشود.

27 فروردین 1400

مدیر اندیشکده آمریکایی: سند همکاری ایران و چین پیروزی بزرگ برای هر دو کشور است خبرنگاران

مدیر اندیشکده مطالعات جنگ واشنگتن در مصاحبه ای گفت که سند همکاری 25 ساله میان ایران و چین پیروزی بزرگ برای هر دو کشور به شمار می آید.

26 فروردین 1400

واشنگتن تایمز: چین تحریم های ایران را به بازی گرفته، افسار تحریم ها از دست آمریکا در رفته خبرنگاران

روزنامه واشنگتن تایمز با اشاره به اینکه نشانه های واضحی از فروپاشی تحریم ها وجود دارد، نوشت چین اکنون آشکارا تحریم ها را به بازی گرفته و تهران نیز این جسارت را دارد تا خواسته بایدن برای اینکه نخست ایران به تعهدات توافق هسته ای بازگردد را نادیده بگیرد....

23 فروردین 1400

فراوری ریل ذوب آهن اصفهان در حد استانداردهای اروپایی است

معاون روابط کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فراوری ریل دانش خاصی را می طلبد و ذوب آهن اصفهان فراوری ریل را با کیفیت بالا و در حد استانداردهای اروپایی فراوری کرد تا مهارت خود در صنعت فولاد را به نمایش بگذارد .

20 فروردین 1400

اندیشکده روسی، ناتو در اندیشه رقیب سازی از روسیه و چین برای مقابله با آنها

ناتو به دنبال تنظیم راهبردهایی است که در آن بتواند روسیه و چین را به عنوان رقبای اصلی مطرح و سایر اعضای پیمان را برای مقابله با آنها متحد کند.

15 فروردین 1400

سگال سان،آرشیو هوشمند سازمان شماست

تا همین چند سال پیش وقتی برای انجام دادن امور اداری به هر سازمانی مراجعه می کردیم، همان ابتدای کار برای دریافت پرونده باید راهی بخش بایگانی اسناد می شدیم؛ اتاقی مملو از اوراق کاغذی، پوشه ها، زونکن ها و کمدهای بزرگ که معمولا با اهرم های دستی قابل جابه...

14 فروردین 1400

خبرنگاران مربی تراکتور: لحظه ها در بازی تراکتور و پرسپولیس معین کننده است

تبریز - خبرنگاران - مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در بازی با پرسپولیس لحظه ها معین کننده است و سرنوشت این ملاقات را ضربات آخر و اشتباهات کمتر معین خواهد نمود.

2 فروردین 1400

خبرنگاران جمعیت شتر در نهبندان افزایش یافت

بیرجند - خبرنگاران - مدیر جهاد کشاورزی نهبندان گفت: در امسال با ارائه طرح های تشویقی از جمله پرداخت تسهیلات مناسب، حدود 500 نفر به جمعیت شتر در این شهرستان افزوده شده است.

1 فروردین 1400

برطرف تملک بانک ها از واحدهای تولیدی پیگیری گردد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت: طی پایش های انجام شده از محیط کسب کار از فعالان مالی و صاحبان حرف در سطح کشور استان سمنان توانسته در تابستان و پائیز رتبه اول کشور را کسب کند.

25 اسفند 1399

چرا نباید در مصرف میوه زیاده روی کرد؟

حقایقی از این قبیل که میوه یکی از سالم ترین گزینه های غذایی است، میان وعده ای مناسب و حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ضروری است، اگرچه صحت دارد اما به گفته کارشناسان تغذیه زیاده روی در مصرف همین گزینه سالم هم خالی از خطر نیست.

24 اسفند 1399

نقش مراکز جاذب گردشگر کمتر از هتل نیست

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و سخنان وزیر گردشگری کشور، نقش مراکز جاذب گردشگر کمتر از هتل نیست.

23 اسفند 1399

وعده مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حمایت دولت از هپکو

عصر امروز اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به همراه معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از کارخانه های اراک بازدید کردند. یکی از شرکت های مورد بازدید مسئولان، شرکت هپکو بود.

18 اسفند 1399

روحانی: میلیون ها دوز واکسن خارجی وارد شده است

رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد که تا انتها بهمن واکسیناسیون در کشور با اولویت کادر درمان و افراد پر خطر شروع گردد.

16 اسفند 1399
تعداد: (252)